Targi Natura FOOD

Ekologiczny styl życia: Targi Natura FOOD / BeEco

Na IX edycji Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD i V edycję Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO nie mogło zabraknąć stoiska Owocnych.

Targi Natura FOOD i BeECO

Targi Natura FOOD oraz V Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO to największa i najważniejsza impreza wystawiennicza w Polsce, dedykowana przedstawicielom rynku bioproduktów oraz miłośnikom ekologicznego stylu życia.

Targi to blisko 370 firm, które prezentowały swoją ofertę. W gronie wystawców obecne były zarówno firmy dobrze rozpoznawalne na polskim rynku bioproduktów i przedsiębiorcy dopiero debiutujący ze swoją ofertą, prezentujący nowe produkty i innowacyjne rozwiązania. Targi odwiedziło blisko 12 tys. osób wśród, których byli przedstawiciele ekobiznesu, właściciele sklepów, hurtownicy i dystrybutorzy żywności, a także przedstawiciele ambasad i branży z krajów europejskich.

Targi Natura FOOD i BeECO dały niepowtarzalną okazję do zapoznania się w jednym miejscu i czasie z szeroką ofertą produktów wysokiej jakości wytwarzanych zarówno przez polskich, jak i zagranicznych producentów i przetwórców. Nie mogło zabraknąć specjalnego stoiska Owocnych.

Udział Owocnych w Targach Natura FOOD

Program targów to wiele ciekawych wydarzeń towarzyszących, przygotowanych z myślą o przedstawicielach branży oraz świadomych i wymagających koneserach stylu eko.

W ramach imprezy Targi Natura FOOD mieliśmy swoje stoisko ze świeżymi sokami:

  • Co Kuma Kurkuma /jabłko, ananas, kurkuma
  • Przed Treningiem /jabłko, burak, cytryna
  • Zielona pomarańcza / jabłko, zielona herbata, pomarańcza
  • Nuta Imbiru /jabłko, burak, pomarańcza, imbir
  • Gumi Sok Buni /jabłko, borówka amerykańska, jagody goji

W  strefie pokazów kulinarnych zaprezentowaliśmy autorski pokaz i warsztaty “Owocni robią prąd”. W roli głównej wystąpiły energetyczne owoce i warzywa – zobacz foto relację:

Targi Natura FOOD na Facebook’u
Oficjalna strona targów Natura FOOD i BeECO