przepis na czarna lemoniade

Na upał? Przepis na czarną lemoniadę!

Lemoniada na tysiąc sposobów.

Nadchodzą letnie upały. Co polecamy na zdrowe ugaszenie pragnienia? Zdecydowanie lemoniadę.

Panowanie słodzonych, kolorowych napojów na imprezach plenerowych, targach i jarmarkach – definitywnie odeszło w niebyt. Teraz pośród grillowanych kiełbasek i burgerów można się zaopatrzyć w piękne wizualnie, zdrowe przekąski, w tym oczywiście również świeże soki i koktajle. W poszukiwaniu prostego acz niezliczonego w swych wersjach smaku – królować zaczęła LEMONIADA.

Nasz przepis na czarną lemoniadę!

W czym tkwi niewątpliwy, magnetyczny urok lemoniady?

1. Po pierwsze: w jej prostocie. Nasz przepis na czarną lemoniadę jest prosty, a podstawowe składniki lemoniady to: woda, cytryna. Optymalnie do potrzeb: miód, mięta, inne cytrusy i zioła. Z tego, zdawać by się mogło, ograniczonego zestawu składników można jednak wyczarować niezliczoną ilość smaków – w zależności od doboru składników i ich ilości.

2. Po drugie: to prawdziwa bomba witaminowa. Ilość użytych cytrusów powoduje, że o witaminę C można być spokojnym.

3. Po trzecie: ten napój naprawdę gasi pragnienie. Łyk schłodzonej lemoniady w trakcie letnich upałów to efekt nie do zastąpienia.

Dostępnych jest naprawdę wiele przepisów, tych tradycyjnych, jak też prawdziwych wariacji na temat, na przygotowanie powalającej lemoniady. Chcemy się dziś podzielić z Wami naszym autorskim przepisem na lemoniadę – w wywrotowej, czarrrnej wersji. Z żółtą słomką;)

Polubiłeś nasz przepis na czarną lemoniadę? Poleć go znajomym!