konferencja-absl-talks

Konferencja ABSL Talks – świeże soki w strefie chillout

Chilloutowe soki i koktajle

Wszyscy poszukujący inspiracji w życiu osobistym i zawodowym spotkali się na na konferencji ABSL Talks w Łodzi w hali EXPO-Łódź.

Konferencja ABSL Talks to nowa inicjatywa skierowana do wszystkich poszukujących inspiracji i szansy rozwoju. Podczas konferencji ABSL Talks znane postacie z różnych branż dzielą się z uczestnikami tym, co niezastąpione w myśleniu o rozwoju pasji – wyczuciem trendów oraz znajomością rynku.

Uczestnicy mieli okazję wysłuchać ekspertów z różnych dziedzin, którzy nie boją się wykraczać poza schemat, dążąc do realizacji swoich marzeń i celów. W swoich wystąpieniach goście poruszą tematy ze świata biznesu, nowych technologii, sportu, podróży oraz jak przekuć pasję w sukces.

Głównym gościem konferencji była Randi Zuckerberg, założycielka i dyrektor generalny Zuckerberg Media – agencji marketingowej i produkcyjnej, a prywatnie siostra Marka Zuckerberga.

Konferencja ABSL Talks chce inspirować jak najszerszą publiczność, w związku z tym prelegenci i tematyka wystąpień dotyczy różnorodnych dziedzin:

  • Marcin Gortat – najbardziej znany i utytułowany polski koszykarz,
  • Yuri Drabent – ekspert od social media i online marketingu,
  • Sylwia Królikowska – trenerka biznesowa,
  • Tomasz Michniewicz – dziennikarz i fotograf podróżniczy,
  • Sławomir Lachowski – manager bankowy i ekonomista,
  • Aleksandra Przegalińska – badaczka z amerykańskiego MIT.

Całe wydarzenie poprowadził znany youtuber Karol Paciorek.

Konferencję ABSL Talks zakończyło after party w specjalnie przygotowanej strefie chillout. Na stoisku w strefie chillout inspirowaliśmy uczestników świeżymi sokami i koktajlami. Naszym hitem była tym razem czarna lemoniada, dlatego też dla wszystkich miłośników tego energetycznego napoju przygotowaliśmy przepis na czarną lemoniadę.

Oto nasza fotorelacja z strefie chillout Konferencji ABSL Talks:

Więcej informacji o konferencji ABSL Talks znajdziecie na stronie wydarzenia: www.absl-talks.com