spersonalizowane soki na event

Spersonalizowane soki na event firmowy i Juice bar

Juice bar i spersonalizowane soki na event firmowy to coraz bardziej modne i poszukiwane rozwiązania na udaną imprezę firmową.

Praca to nie tylko codzienne obowiązki, ale i zakulisowe spotkania, przyjaźnie, imprezy i eventy. Często są one kojarzone z barami alkoholowymi, co jednak można zaoferować tym, którzy nie mogą bądź nie chcą z nich skorzystać? Świetnym rozwiązaniem jest bar sokowy/ juice bar – oferujący świeże soki i koktajle realizowane na żywo zgodnie z recepturą i upodobaniami odbiorców.

W każdym miejscu pracy jest wiele powodów do świętowania, imprez i eventów. Przyczyną są święta powszechne, rocznice, celebrowanie sukcesów, wydarzenia promocyjne, imprezy integracyjne i wiele innych. Niezależnie od skali tych wydarzeń organizatorzy szukają sposobów, aby się wyróżnić i być zapamiętanym. Rozwiązaniem są zwykle wszelkiego typu gadżety firmowe, produkty personalizowane z firmowym logotypem, prezenty większe i mniejsze. Do tych atrakcji rzeczowych coraz częściej dodaje się wszelkiego typu rozrywki oparte na doświadczeniu, jak gry czy konkursy, których zadaniem jest umilić czas uczestnikom. Wszystkim tym spotkaniom towarzyszy zwykle poczęstunek.

Spersonalizowane soki na event

I tutaj właśnie docieramy do sedna, bowiem są sposoby, aby dodatkowo połączyć personalizację/promocję i gadżety – z poczęstunkiem i ciekawym doświadczeniem. Tym rozwiązaniem może być juice bar z opcją realizacji świeżych soków i koktajli na żywo – w zestawach owocowych wybranych przez odbiorców. Soki te można serwować w kubkach i opakowaniu z logotypem firmy i tym sposobem, poza walorami smakowymi i estetycznymi – realizujemy również funkcje promocyjne. Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem jest również zamówienie specjalnej partii soku butelkowanego – ze spersonalizowaną etykietą. Etykieta jest doskonałym miejscem na zamieszczenie świątecznych życzeń, bądź hasła przewodniego firmy itp.

Sok to zdecydowanie ciekawsze rozwiązanie niż kolejny długopis, czy też kalendarz opatrzony logotypem. Dodatkową wartością może być jego oryginalny skład, czy nawet kolor. Decyzja o takim smacznym gadżecie to prawdziwa gra z konwencją firmowych gadżetów. Niewątpliwie jest to również okazja na podkreślenie bądź wypracowanie wizerunku firmy pro zdrowotnej, bądź dbającej o zdrowie i samopoczucie swoich klientów i pracowników.

Poza tym, na co dzień czy też od święta, w pracy czy w domu, któż z nas nie lubi świeżego soku?


Szukasz ciekawy pomysł na event firmowy lub chcesz zamówić catering i spersonalizowane soki na event zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny.