Jucie bar na weselne

Juice bar na wesele


Juice bar na wesele jako atrakcja przyjęcia? Tak, to doskonały pomysł.

Nasze życie to nie tylko zwyczajne dni codzienne, ale i wyjątkowe, odświętne okazje, które chcemy spędzić w niezapomniany sposób. Takim dniem jest z pewnością ślub i, organizowane dla najbliższych świętujących z nami to wydarzenie – przyjęcie weselne.

Staramy się zrobić wszystko, aby był to dzień oryginalny i niezapomniany. Powstają więc firmy zajmujące się kompleksową obsługą naszego święta, pieczołowicie dbając o każdy szczegół. A my jesteśmy w stanie planować ten dzień naprawdę na długo przed jego terminem po to, by ziścił się wówczas jeden z naszych snów. O ile do ślubu podstawą jest miłość i nasza wola, to za podstawę udanego przyjęcia niezmiennie uznaje się dwie sprawy: jedzenie i muzykę. Jednak i one podlegają modzie.

Weselne mody pojawiają się i znikają bądź ewoluują wraz z resztą świata. Wiejskie stoły, kapele podwórkowe i obszerne suknie – ustępują miejsca eleganckim przyjęciom, żywym kwiatom we włosach i modnym didżejskim setom. Menu weselne traci zaś na kaloryczności, zyskując na różnorodności. Czy w tym bogactwie opcji można coś jeszcze zaproponować?

Kolorowy juice bar na wesele

Można skorzystać z naszej oferty i wzbogacić swoje przyjęcie o witaminową bombę w postaci juice baru na wesele, gdzie gościom są serwowane świeże, kolorowe soki i koktajle realizowane na miejscu. To doskonałe urozmaicenie i oryginalna atrakcja dla naszych gości. A przede wszystkim doskonała alternatywa dla bufetu alkoholowego, z którego nie każdy chce, bądź może korzystać. Wiele radości mogą mieć zwłaszcza dziecięcy goście z komponowania własnych, autorskich owocowych przepisów.

Taki sokowy bar owocowy pasuje do tego wydarzenia zwłaszcza ze względu na to, że sezon przyjęć weselnych pokrywa się z czasem owocowania naszych drzew. Soki można więc robić z rodzimych, lokalnych, sezonowych owoców. Poza tym, zdecydowanie pomysł ten przynosi szczęście, gdyż nie brak tutaj poszukiwanej literki „R”. Wszak każdy sok i owocowy koktajl jest zdRowy, koloRowy i pRzepyszny.

Zatem sto lat dla Państwa młodych i smacznego dla wszystkich gości 🙂


Szukasz kolorowy Juice bar na wesele, który urozmaici przyjęcie zaproszonym gościom. Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny.