Na upał? Przepis na czarną lemoniadę!

Na upał? Przepis na czarną lemoniadę!

Lemoniada na tysiąc sposobów.

Nadchodzą letnie upały. Co polecamy na zdrowe ugaszenie pragnienia? Zdecydowanie lemoniadę.

Panowanie słodzonych, kolorowych napojów na imprezach plenerowych, targach i jarmarkach – definitywnie odeszło w niebyt. Teraz pośród grillowanych kiełbasek i burgerów można się zaopatrzyć w piękne wizualnie, zdrowe przekąski, w tym oczywiście również świeże soki i koktajle. W poszukiwaniu prostego acz niezliczonego w swych wersjach smaku – królować zaczęła LEMONIADA. Continue reading →

Posted by Owocni in Blog, Imprezy plenerowe
Soki i koktajle Owocnych na stoisku OPG w łódzkim EC1

Soki i koktajle Owocnych na stoisku OPG w łódzkim EC1

Soki i koktajle serwowane przez Owocnych były dostępne w EC1 na stoisku OPG Property Professionals w ramach kolejnych dni konferencji ABSL.

W dniach 12-14 czerwca Łódź gościła jedno z najważniejszych biznesowych wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej. Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) zorganizował 8. edycję swojej dorocznej konferencji, będącej okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń przedstawicieli branży.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia można znaleźć tutaj.

Posted by Owocni in Realizacje, soki na eventy
Konferencja ABSL Talks – świeże soki w strefie chillout

Konferencja ABSL Talks – świeże soki w strefie chillout

Wszyscy poszukujący inspiracji w życiu osobistym i zawodowym spotkali się na na konferencji ABSL Talks w Łodzi w hali EXPO-Łódź.

Konferencja ABSL Talks to nowa inicjatywa skierowana do wszystkich poszukujących inspiracji i szansy rozwoju. Podczas konferencji ABSL Talks znane postacie z różnych branż dzielą się z uczestnikami tym, co niezastąpione w myśleniu o rozwoju pasji – wyczuciem trendów oraz znajomością rynku.

Uczestnicy mieli okazję wysłuchać ekspertów z różnych dziedzin, którzy nie boją się wykraczać poza schemat, dążąc do realizacji swoich marzeń i celów. W swoich wystąpieniach goście poruszą tematy ze świata biznesu, nowych technologii, sportu, podróży oraz jak przekuć pasję w sukces.

Głównym gościem konferencji była Randi Zuckerberg, założycielka i dyrektor generalny Zuckerberg Media – agencji marketingowej i produkcyjnej, a prywatnie siostra Marka Zuckerberga.

Konferencja ABSL Talks chce inspirować jak najszerszą publiczność, w związku z tym prelegenci i tematyka wystąpień dotyczy różnorodnych dziedzin:

  • Marcin Gortat – najbardziej znany i utytułowany polski koszykarz,
  • Yuri Drabent – ekspert od social media i online marketingu,
  • Sylwia Królikowska – trenerka biznesowa,
  • Tomasz Michniewicz – dziennikarz i fotograf podróżniczy,
  • Sławomir Lachowski – manager bankowy i ekonomista,
  • Aleksandra Przegalińska – badaczka z amerykańskiego MIT.

Całe wydarzenie poprowadził znany youtuber Karol Paciorek.

Konferencję ABSL Talks zakończyło after party w specjalnie przygotowanej strefie chillout. Na stoisku w strefie chillout inspirowaliśmy uczestników świeżymi sokami i koktajlami. Naszym hitem była tym razem czarna lemoniada, dlatego też dla wszystkich miłośników tego energetycznego napoju przygotowaliśmy przepis na czarną lemoniadę.

Oto nasza fotorelacja z strefie chillout Konferencji ABSL Talks:

Więcej informacji o konferencji ABSL Talks znajdziecie na stronie wydarzenia: www.absl-talks.com

Posted by Owocni in Realizacje, soki na eventy
Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w Poznaniu

Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w Poznaniu

18-19 maja 2017 r. wyciskaliśmy świeże soki podczas najważniejszego wydarzenia naukowego w kalendarzu polskiej diabetologi.  XVIII Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w Poznaniu. To jedno z najważniejszych wydarzeń naukowych w kalendarzu polskiej diabetologi.

Gości mogli korzystać z oferty jucie baru, degustując do woli soków warzywno-owocowych.  Soki warzywne obniżają poziom cukru we krwi. Serwowaliśmy soki z warzyw (natki pietruszki, buraka) w połączaniu z jabłkiem. Takie  kombinacje sokowe mają niski IG, który ma znaczenie przy cukrzycy.

Posted by Owocni in Realizacje, soki na eventy
Znak „Zakup ProSpołeczny” dla Owocnych

Znak „Zakup ProSpołeczny” dla Owocnych

W roku 2010 w Wielkopolsce opracowano i zarejestrowano znak, który stał się znakiem wysokiej jakości produktów i usług podmiotów ekonomii społecznej. Ten znak to – Zakup ProSpołeczny.

Znak „Zakup prospołeczny” jest już obecny w dwunastu województwach, a pomysłodawcy zapewniają, ze już wkrótce trafi do kolejnych regionów Polski. Do tej pory wyróżniono ponad czterdzieści podmiotów ekonomii społecznej. Continue reading →
Posted by Owocni in Blog
Pierwszy dzień wiosny w Idea Money

Pierwszy dzień wiosny w Idea Money

W pierwszy dzień wiosny 21.03.2017 roku, mieliśmy przyjemność przygotowywać sokowe kompozycje dla pracowników Idea Money.  Wiosenny detoks sokowy spodobał się wszystkim. Miksowaliśmy zielone koktajle ze szpinakiem oraz owocowe soki na bazie soku jabłkowego. Wszyscy wzmocnili się i uzupełnili witaminy.

Zdj. czescstudio

Posted by Owocni in Imprezy firmowe, Realizacje, soki na eventy
Owocne soki i koktajle na Mamy Targ vol.3

Owocne soki i koktajle na Mamy Targ vol.3

12 marca 2017 (niedziela) odbyła się trzecia edycja targów rodzinnych MAMY TARG, na których nie mogło zabraknąć naszego stoiska. Impreza odbyła się tym razem w wyjątkowym miejscu z prawdziwie łódzkim klimatem – w ART_INKUBATORze, przy ul. Tymienieckiego 3 w Łodzi.

Mamy Targ to miejsce, w którym można zakupić przedmioty i produkty zaprojektowane z wyobraźnią i myślą o dziecięcej wygodzie. Można nabyć zdrowe produkty spożywcze, ubranka, zabawki, artykuły wyposażenia wnętrz dla dzieci oraz artykuły dla mam (także przyszłych). Wystawcy stawiają na wysoką jakość i oryginalny asortyment. Na rodziców czeka zawsze wiele inspiracji, a na najmłodszych liczne niespodzianki. Zdrowe soki, koktajle i przekąski serwowane na naszym stoisku doskonale wpisały się w charakter imprezy i cieszyły bardzo dużym powodzeniem.

Poniżej nasza krótka fotorelacja.

Posted by Owocni in Imprezy plenerowe, Realizacje
Soki Owocnych na łódzkim Eko Targu

Soki Owocnych na łódzkim Eko Targu

Eko Targ, to miejsce, w którym spotkać można kupców oferujących domowe, regionalne i organiczne produkty. Całą gamę wyrobów zapewniają sprawdzeni dostawcy, u których można zaopatrzyć się m.in. w sezonowe warzywa i owoce, zioła, oliwki, nabiał, wędzone ryby i sery, domowe weki oraz pieczywo i słodycze. Łódzki Eko Targ to nie tylko ekologiczny bazar, z którego wrócić możemy z mnóstwem przepysznych, zdrowych produktów, to także miejsce, gdzie miło spędzimy czas.

Targ organizowany jest przez cały rok – w każdą sobotę od godziny 9.30 do 15.30. Od kwietnia do października odbywa się na świeżym powietrzu, na terenie głównego parkingu strefy OFF Piotrkowskiej (między restauracją Spółdzielnia, a wejściem od ul. Roosevelta 10). W okresie jesienno-zimowym Targ zlokalizowany jest w Galerii OFF (jeden z parterowych lokali pofabrycznych zabudowań OFF Piotrkowskiej).

Można się tutaj zaopatrzyć w świeże soki od Owocnych.

Posted by Owocni in Imprezy plenerowe, Realizacje, soki na eventy
Spersonalizowane soki na event firmowy i Juice bar

Spersonalizowane soki na event firmowy i Juice bar

Juice bar i spersonalizowane soki na event firmowy to coraz bardziej modne i poszukiwane rozwiązania na udaną imprezę firmową.

Praca to nie tylko codzienne obowiązki, ale i zakulisowe spotkania, przyjaźnie, imprezy i eventy. Często są one kojarzone z barami alkoholowymi, co jednak można zaoferować tym, którzy nie mogą bądź nie chcą z nich skorzystać? Świetnym rozwiązaniem jest bar sokowy/ juice bar – oferujący świeże soki i koktajle realizowane na żywo zgodnie z recepturą i upodobaniami odbiorców. Continue reading →

Posted by Owocni in Blog, personalizowane soki, soki na eventy
Load more

Wyrażam zgodę na otrzy­my­wa­nie drogą elek­tro­niczną, na po­dany po­wy­żej ad­res e-mail, in­for­ma­cji han­dlo­wych wy­sy­ła­nych przez Owocni Spółdzielnię Socjalną z sie­dzibą w Głownie (95-015), przy ulicy Sikorskiego 45/49, pod nu­me­rem 15/15, w imie­niu wła­snym oraz na zle­ce­nie in­nych osób.

FreshMail.pl