Targi rodzinne Mamy Targ w Łodzi

Targi rodzinne Mamy Targ w Łodzi

Owocna współpraca z A&M Snails

Na ostatnich targach rodzinnych Mamy Targ dzieliliśmy stoisko ze ślimakami – A&M Snails! Tym sposobem nasze świeżo wyciskane soki znalazły dla siebie odpowiednie, wykwintne miejsce:)

Mamy Targ – targi rodzinne to łódzka inicjatywa dla mam, które chciały poznać nowe marki i produkty dla dzieci od jednolatka do pięciolatka.  Jak również poszerzać wiedzę z zakresu zajęć i atrakcji dla dzieci. Była możliwość wzięcia udziału w ciekawym wydarzeniu z mnóstwem atrakcji dla całej rodziny. Na miejscu czekało na odwiedzających ponad 70 wystawców, warsztaty dla dzieci,  konsultacje dla rodziców, atrakcje dla dzieci oraz strefa jedzenia.

Wydarzenie jest skierowane do kobiet w ciąży, przyszłych i obecnych rodziców, a także do pozostałych, małych i dużych członków rodziny, czyli tak aby w jednym miejscu i dniu łączyć pokolenia. Mamy Targ to miejsce, w którym można poznać kreatywne zabawki dla dzieci,  książki dla dzieci, artykuły wyposażenia wnętrz. Wszystkie produkty, artykuły zaprojektowane z myślą o dziecięcej wygodzie.

Targi rodzinne to całodniowa impreza więc nie zabrakło także strefy jedzenia  w tym  warzywnych i owocowych soków dla całej rodziny uwzględniających najbardziej wymagających milusińskich.

Fot. Magda

Więcej informacji o Targach rodzinnych Mamy TARG znajdziecie na stronie wydarzenia: www.mamytarg.pl

Posted by Owocni in Mamy TARG, Realizacje
Robimy jesienne przetwory

Robimy jesienne przetwory

Warsztaty z robienia przetworów na zimę

Nastała jesień. To cudowny czas gromadzenia zapasów na zimową porę. Dotyczy to szczególnie owoców i warzyw, których smaki chcemy ocalić od zasypania śniegiem. W ruch idą słoiki, gliniane garnki, tradycyjne przepisy przodków i nieocenione internetowe porady. Continue reading →

Posted by Owocni in Blog
Na upał? Przepis na czarną lemoniadę!

Na upał? Przepis na czarną lemoniadę!

Lemoniada na tysiąc sposobów.

Nadchodzą letnie upały. Co polecamy na zdrowe ugaszenie pragnienia? Zdecydowanie lemoniadę.

Panowanie słodzonych, kolorowych napojów na imprezach plenerowych, targach i jarmarkach – definitywnie odeszło w niebyt. Teraz pośród grillowanych kiełbasek i burgerów można się zaopatrzyć w piękne wizualnie, zdrowe przekąski, w tym oczywiście również świeże soki i koktajle. W poszukiwaniu prostego acz niezliczonego w swych wersjach smaku – królować zaczęła LEMONIADA. Continue reading →

Posted by Owocni in Blog, Imprezy plenerowe
Konferencja biznesowa ABSL i świeżo wyciskane soki

Konferencja biznesowa ABSL i świeżo wyciskane soki

Wyciskane soki na międzynarodowej konferencji biznesowej.

Doroczna konferencja ABSL miała miejsce w Łodzi w Centrum Nauki i Techniki EC1

W dniach 12-14 czerwca Łódź gościła jedno z najważniejszych biznesowych wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej. Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) zorganizował 8. edycję swojej dorocznej konferencji, będącej okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń przedstawicieli branży. Na konferencji ABSL spotyka się około 1000 liderów biznesu i interesariuszy,  prezentując przeszło 100 mówców i panelistów.

Mieliśmy przyjemność być częścią stoiska wystawienniczego OPG Orange Property Group. min.: zarządca nieruchomości OFF Piotrkowska Center.
Serwowaliśmy świeżo wyciskane soki oraz owocowe koktajle. Popularnością cieszył się zielony sok z natki pietruszki.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia można znaleźć tutaj.

Posted by Owocni in Realizacje, soki na eventy
Konferencja ABSL Talks – świeże soki w strefie chillout

Konferencja ABSL Talks – świeże soki w strefie chillout

Chilloutowe soki i koktajle

Wszyscy poszukujący inspiracji w życiu osobistym i zawodowym spotkali się na na konferencji ABSL Talks w Łodzi w hali EXPO-Łódź.

Konferencja ABSL Talks to nowa inicjatywa skierowana do wszystkich poszukujących inspiracji i szansy rozwoju. Podczas konferencji ABSL Talks znane postacie z różnych branż dzielą się z uczestnikami tym, co niezastąpione w myśleniu o rozwoju pasji – wyczuciem trendów oraz znajomością rynku.

Uczestnicy mieli okazję wysłuchać ekspertów z różnych dziedzin, którzy nie boją się wykraczać poza schemat, dążąc do realizacji swoich marzeń i celów. W swoich wystąpieniach goście poruszą tematy ze świata biznesu, nowych technologii, sportu, podróży oraz jak przekuć pasję w sukces.

Głównym gościem konferencji była Randi Zuckerberg, założycielka i dyrektor generalny Zuckerberg Media – agencji marketingowej i produkcyjnej, a prywatnie siostra Marka Zuckerberga.

Konferencja ABSL Talks chce inspirować jak najszerszą publiczność, w związku z tym prelegenci i tematyka wystąpień dotyczy różnorodnych dziedzin:

  • Marcin Gortat – najbardziej znany i utytułowany polski koszykarz,
  • Yuri Drabent – ekspert od social media i online marketingu,
  • Sylwia Królikowska – trenerka biznesowa,
  • Tomasz Michniewicz – dziennikarz i fotograf podróżniczy,
  • Sławomir Lachowski – manager bankowy i ekonomista,
  • Aleksandra Przegalińska – badaczka z amerykańskiego MIT.

Całe wydarzenie poprowadził znany youtuber Karol Paciorek.

Konferencję ABSL Talks zakończyło after party w specjalnie przygotowanej strefie chillout. Na stoisku w strefie chillout inspirowaliśmy uczestników świeżymi sokami i koktajlami. Naszym hitem była tym razem czarna lemoniada, dlatego też dla wszystkich miłośników tego energetycznego napoju przygotowaliśmy przepis na czarną lemoniadę.

Oto nasza fotorelacja z strefie chillout Konferencji ABSL Talks:

Więcej informacji o konferencji ABSL Talks znajdziecie na stronie wydarzenia: www.absl-talks.com

Posted by Owocni in Realizacje, soki na eventy
Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w Poznaniu

Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w Poznaniu

18-19 maja 2017 r. wyciskaliśmy świeże soki podczas najważniejszego wydarzenia naukowego w kalendarzu polskiej diabetologi.  XVIII Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w Poznaniu. To jedno z najważniejszych wydarzeń naukowych w kalendarzu polskiej diabetologi.

Gości mogli korzystać z oferty jucie baru, degustując do woli soków warzywno-owocowych.  Soki warzywne obniżają poziom cukru we krwi. Serwowaliśmy soki z warzyw (natki pietruszki, buraka) w połączaniu z jabłkiem. Takie  kombinacje sokowe mają niski IG, który ma znaczenie przy cukrzycy.

Posted by Owocni in Realizacje, soki na eventy
Znak „Zakup ProSpołeczny” dla Owocnych

Znak „Zakup ProSpołeczny” dla Owocnych

W roku 2010 w Wielkopolsce opracowano i zarejestrowano znak, który stał się znakiem wysokiej jakości produktów i usług podmiotów ekonomii społecznej. Ten znak to – Zakup ProSpołeczny.

Znak „Zakup prospołeczny” jest już obecny w dwunastu województwach, a pomysłodawcy zapewniają, ze już wkrótce trafi do kolejnych regionów Polski. Do tej pory wyróżniono ponad czterdzieści podmiotów ekonomii społecznej. Continue reading →
Posted by Owocni in Blog
Detoks sokowy na evencie firmowym

Detoks sokowy na evencie firmowym

Soki na wiosnę, soki oczyszczające!

Dieta oczyszczająca neutralizuje toksyny w organizmie oraz pomaga nabrać nowych sił. Pierwszego dnia wiosny mieliśmy przyjemność przygotowywać sokowe kompozycje na jednym z eventów firmowych.  Wiosenny detoks sokowy spodobał się wszystkim. Miksowaliśmy zielone koktajle ze szpinakiem oraz owocowe soki na bazie soku jabłkowego.
Wszyscy chętnie korzystali z dobrodziejstw natury. Natomiast sok z buraka pełnił świetną alternatywę dla kawy, która niestety odwadnia organizm.

Zdj. czescstudio

Posted by Owocni in Imprezy firmowe, Realizacje, soki na eventy
Owocne soki i koktajle na Mamy Targ vol.3

Owocne soki i koktajle na Mamy Targ vol.3

12 marca 2017 (niedziela) odbyła się trzecia edycja targów rodzinnych MAMY TARG, na których nie mogło zabraknąć naszego stoiska. Impreza odbyła się tym razem w wyjątkowym miejscu z prawdziwie łódzkim klimatem – w ART_INKUBATORze, przy ul. Tymienieckiego 3 w Łodzi.

Mamy Targ to miejsce, w którym można zakupić przedmioty i produkty zaprojektowane z wyobraźnią i myślą o dziecięcej wygodzie. Można nabyć zdrowe produkty spożywcze, ubranka, zabawki, artykuły wyposażenia wnętrz dla dzieci oraz artykuły dla mam (także przyszłych). Wystawcy stawiają na wysoką jakość i oryginalny asortyment. Na rodziców czeka zawsze wiele inspiracji, a na najmłodszych liczne niespodzianki. Zdrowe soki, koktajle i przekąski serwowane na naszym stoisku doskonale wpisały się w charakter imprezy i cieszyły bardzo dużym powodzeniem.

Poniżej nasza krótka fotorelacja.

Posted by Owocni in Imprezy plenerowe, Mamy TARG, Realizacje
Load more

Wyrażam zgodę na otrzy­my­wa­nie drogą elek­tro­niczną, na po­dany po­wy­żej ad­res e-mail, in­for­ma­cji han­dlo­wych wy­sy­ła­nych przez Owocni Spółdzielnię Socjalną z sie­dzibą w Głownie (95-015), przy ulicy Sikorskiego 45/49, pod nu­me­rem 15/15, w imie­niu wła­snym oraz na zle­ce­nie in­nych osób.

FreshMail.pl